Turtles Beach Resort

Apartamente me pamje në det te kuq në Hurghada

Turtles Beach Resort është një vendpushim me plazh privat me plazh privat. Vendndodhja fantastike e plazhit, apartamente të shkëlqyera dhe një gamë tërheqëse argëtimi nga kënaqësitë e kuzhinës në pamjen e momenteve të Wellness ofrojnë kushte ideale për një qëndrim relaksues. Pajisur me pishina të ndryshme, një zonë spa dhe palestër dhe restorant tavash me pamje të shkëlqyer në det. Turtles Beach Resort është e përkryer për çdo kërkesë.